EXKURZE na Stodolní ulici

Jste zvědaví jak se nám povedlo zrekonstruovat starou stodolu a umístit do ní výrobní divize jako výrobnu uzenin, medárnu, Koňovárek a sirupárnu?

Po předchozí telefonické domluvě si můžete užít exkurzi s barvitým vyprávěním a degustací.

Využijte výjimečné možnosti prohlídky! Exkurzi je možné rezervovat v pracovní dny na telefonním čísle +420 603 175 152. Prohlídky jsou možné pouze po předchozí domluvě. V průběhu cca 20 minutové prohlídky navštívíte sirupárnu, minipivovárek Koňovárek, medárnu a nakouknete i do výrobny Koníčkových uzenin. Provázet vás bude buď náš sládek Mojmír Velký nebo jiný zástupce pivovarské chasy. Součástí exkurze je možná i ochutnávka piva přímo z tanku, klobásky a medoviny. 

Cena exkurze činí 120 Kč na osobu (s ochutnávkou). Minimální počet návštěvníků je 10. Při menším počtu osob individuální cena. Platbu je potřeba realizovat před zahájením exkurze v hotovosti.

Po skončení exkurze, nebo před ní, se můžete občerstvit v Pivnici a cukrárně Ve Dvoře. Zde si můžete zakoupit pivo v PET na takového domácí popíjení. Naleznete zde nejširší pivní aktuální sortiment piva Pivovaru Koníček. V prodejně Koňotéka a v cukrárně je možné zakoupit upomínkové předměty, pivní kosmetiku, vtipné koníčkovo oblečení a další suvenýry). Po dohodě lze realizovat i prohlídku Pivovaru Koníček.