Sklípek

Byl takový vtip, že na jižní Moravě zavírají lidi do sklípku a u nás na drsném severu do šachet. Tak už to není pravda, víno necháme vtipálkům z jihu a my Vás pozveme do našeho pivního sklípku v Koníčkově dvoře, kde Vás nemusíme zavírat, protože se Vám nebude chtít odejít. Slavnostní otevření pivního sklípku proběhlo na začátku léta 2020 a my jsme si mohli dát první chlazené pod kamennou klenbou.

No a když se pije pivo, tak je dobré i k tomu něco zakousnut. My Vám můžeme nabídnout korýtka, a velikost je podle toho kolik Vás bude, nebo jak velký hlad máte, vše je jen maso a koření. A jak to víme že jen maso a koření, protože si jelita, jitrnice, tlačenku ,klobásy a mnoho jiných dobrot děláme sami v našem Koníčkovým řeznictví.

Ve sklípku se dá posedět na pohodu ve čtyřiceti lidech a pokud budete chtít na vzduch tak si sednete pod pergolu a můžete se trochu provětrat. Samozřejmě, že nechybí romantika u krbu, který Vás pěkně rozehřeje a za pomalého praskání ohně si můžete dát Koníčkovu medovinku. Tak že pokud hledáte místo pro rodinou oslavu, svadbu či firemní akci, pivní sklépek je to pravé co hledáté!