KOŇO - FIT TÝM

 

 

DENISA 

Už jako malá holka jsem excelovala v  mnoha sportech, třeba v hasičském sportu, nebo přespolním běhu, s výjimkou rybaření. Nikdy jsem neulovila ani jednu rybu, pozornost mi totiž odváděla má ukecanost. 

Jelikož můj mozek jede většinou na 200 %, nedokážu zůstat u jedné věci a potřebuji neustálý rozvoj. Díky tomuto tempu dnes zvládám vedení lekcí jako TRX, power yoga, fly yoga a  fly akrobacie, pilates, sestavení kruhových, silových a  hiit tréninků, taktéž vedu lekce pro těhotné a po porodu i s miminky. Nejdůležitější je však pro mě individuální přístup dle zdravotních možností a fyzické kondice jedince. Zakládám si především na funkční správnosti provedení cviků a  to s úctou k tělu. Život mi totiž nadělil spoustu úrazů už od dětství, kvůli kterým jsem své nesrovnalosti těla musela dávat několik let do správného postavení. Díky tomu upřednostňuji zdraví cvičence. Zároveň život neberu tolik vážně a tak tvořím zábavné a kreativní formy tréninku. 

   

 

EVA

Na kruhu (aerial hoop) cvičím 2 roky, je to moje velká vášeň. Učit jsem začala asi před rokem na přání mých kamarádek a jejích dětí, kdy mě to začalo opravdu bavit a na plno jsem se začala připravovat sama, tak abych tančení na kruhu trochu zviditelnila a nadchla k němu i své okolí.

JANA 

Asi před 7 lety jsem na you tube viděla ukázky aerial yogy a přečetla si o ní první články. Byla jsem nadšená a protože jsem nenašla žádný kurz ve svém okolí, zakoupila jsem si na Amazonu svou první síť.  Doma jsme ji slavnostně zavěsily a jaké bylo moje překvapení, že provést cviky dle videí se mi nedaří. Nakonec nám síť zůstala jako houpačka a blbly na ní děti. Po pár letech jsem konečně našla kurz. Sice jsem se bála, že nezvládnu do sítě ani nasednou, jelikož jsem díky úrazu kolene pár let nesportovala a i na chůzi nosila ortézu.

Kouzlu jógy ve vzduchu jsem propadla již první hodinu, a to nejen proto, že jsem se do sítě vydrápala, ale hlavně jsem zvládla některé pozice, kterých byl plný internet. Zjistila jsem, že mnohé náročně vypadající pozice nejsou na provedení, tak obtížné, za to u těch lehce vypadajících se člověk zapotí. Doma jsme oprášili síť a vše ukázala mým dcerám. Mladší se nadchnula a od té doby jsme chodily na létání spolu. Časem se stalo pravidlem, že návštěvy dětské i dospělé visely u nás v ložnici :). Moje nadšení šířit toto cvičení dál se proměnilo v touhu učit „létat“ správně, tak ať si lidé neubližují špatným provedením cviku. Proto jsem si nakoupila dostupné knihy a absolvovala kurz D-yogi fly level 1. Bylo mi obrovským přínosem nejen zpevnění těla, posílání paží, které jsem měla vždy slabé jako čaj, ale hlavně, náprava kolene, díky níž už nenosím ortézu!!!

 

 

 

KUBA

Jmenuji se Kuba Nieslanik. Pracuji jako elektrikář v TŽ. Všechen svůj volný čas věnuji sportu a osobnímu rozvoji.

Po problémech v pubertě jsem si řekl, že si musím prokopat svůj život . Začal jsem tedy cvičit, přišel jsem na to že vyzařuji ze sebe nějakou energii a dokážu pomáhat lidem a naslouchat jim.

Žiji v Třinci kde jsem si udělal kurz psychologie a začal jsem psát jídelníčky a tréningové plány.

Když mi bylo 18 let jsem začal cvicit. Cvičil jsem klasickou kulturistiku, ale vůbec jsem nevěděl co to je stretching, protaženi a kontrakce svalů. V té době jsem měl 50kg. Po té do Třince přišla seberevolta alá cvičeni s vlastní váhou na dětských hřištích (street workout, calistenic).Vedl jsem Třineckou skupinu společně s mou sestrou. Ale taky to nebylo ono jelikož jsem už měl nějaké základy, ale furt to nebylo pravé ořechové, přišel do mého života Crossfit.

Crossfit dělám od svých 20 let. Prošel jsem si škálou závodů, judges atd. Přisel jsem na to, že to je ono a chci v tom pokračovat. Avšak uvědomil jsem si že crossfit zahrnuje hlavně prvky atletiky , gymnastiky a vzpírání. Tudiž jsem začal navštěvovat vzpírání v Třinci. Poslední dobou poslouchám, že i se svými 70 kg mám docela sílu a hlavně supr techniku. 

Největší úspěchy:

1. místo limitless winger games

3. místo Limitless games

3. místo Bestie Open Olomouc

 

MÍŠA

Jsem maminka dvou dětí, milovník procházek v přírodě a horské turistiky, k trampolínám mě přivedla touha vyzkoušet něco nového, dynamického, a taky odhodlání shodit přebytečná kila po druhém porodu. Do jumpingu jsem se zamilovala a tak jsem si rozhodla splnit sen, a udělala si kurz instruktora.

   

 

RYZÁK 11 % - filtr. světlý ležák

GROŠÁK 14% - polotmavý speciál

PONY PEJL 13% - světlá IPA


V PET  - Ryzák, Grošák, Vraník, Hatattitla, Bělouš, Višňák, Ryzler, Čmelák, Klusáček

Zimní-jarní Pivní menu [pdficon]

 

Panel

Právě na čepu

RYZÁK 11 % - filtr. světlý ležák

GROŠÁK 14% - polotmavý speciál

PONY PEJL 13% - světlá IPA


V PET  - Ryzák, Grošák, Vraník, Hatattitla, Bělouš, Višňák, Ryzler, Čmelák, Klusáček

Zimní-jarní Pivní menu [pdficon]