Koňoinfo ze dvora

Nenašli jste co jste hledali? Zkuste Archiv.

Od 23.9.2019 spustíme lekce pro začátečníky, které budou po 10 lekcí uzavřeny jen přihlášeným.

Vyzkoušet si jednotlivé lekce můžete během prázdnin nebo začátkem září.

Dlouho však neváhejte. Kapacita je omezena (max 8-10 osob, dle druhu lekce).

 

Vybírat tak můžete z:

 

 

Od 23.9.2019 budeme lekce pro začátečníky uzavírat (červeně označené lekce). Během léta a začátku září si můžete lekce vyzkoušet na open lekcích, ale dlouho s přihlašováním neváhejte, místa jsou omezena nízkou kapacitou.

Cross-koňo fit je určen všem, kteří chtějí poznat funkčnost vzpírání, altetiky a principů bezpečně provedených cviků. Probíhat bude 2x TÝDNĚ/ 5 týdnů (pondělí a čtvrtek).

Power jóga (silová), vinyása yoga (dynamická), jóga ve vzduchu (v závěsných sítích), cvičení ve vzduchu (na různých sítích a kruzích), fly akrobacie (akrobacie v síti), fly děti (cvičení pro děti v síti) budou probíhat 1x TÝDNĚ / 10 týdnů

 

Ostatní lekce zůstanou přístupné nováčkům i pokročilým. 

Přihlášky:   http://konickuv-dvur.cz/kono-fitko/rezervace

zasílejte na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

14.9.2019 proběhne další ročník recesního závodu Točko kapp, konané pivovar Koníček za spolupráce s Koňo-fitkem. Pokud by jste si chtěli závody na nečisto vyzkoušet nebo si dát menší trénink v obdobném duchu, sledujte fcb a instagram Koňo-fitko. Tréninky budou vypsány na srpen a září ;)

Pravidla jsou daná, 3 členný tým v kostýmech musí zdolat 10 km trasu od Koníčka ke Kohutce. Po cestě na stanovištích vypít celkem 18 ks 0,5l piva Poník 10% (ženy 0,3l) a přivézt do cíle dzpět své točky i s nákladem 50l plné bečky (ženy 30l). A to vše v co nejkratším čase.

Nové číslo KONIN je v oběhu. K dostání v hospůdkách, kde čepujeme a hlavně v Koníčkově dvoře a na webu pivovaru Koníček https://www.pivovarkonicek.cz/koniny/  dozvědět se v nich můžete o otevření KOŇO-FITka v areálu Koníčkova dvora, zrekonstruování koníčkové Stodolní ulici a dalších novinek ze Dvora :)

Těšíme se na vás na našich Svatomartinských husích hodech, které se budou konat 9. až 11. listopadu 2018. Sestavené menu je (věříme) pestré a zajímavé. Když k tomu připočítáte speciál HUSAR, který bude na čepu, dlouho neváhejte s rezervací stolu na tel.: +420 737 046 749 nebo prostřednictvím e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

 

 

RYZÁK 11 % - filtr. světlý ležák

KLUSÁČEK 13% - vídeňský speciál

HATATITLA 14,5% - polotmavá IPA


V PET  - Ryzák, Grošák, Vraník,  Pony pejl, Hatattitla, Bělouš

Zimní-jarní Pivní menu [pdficon]

 

Panel

Právě na čepu

RYZÁK 11 % - filtr. světlý ležák

KLUSÁČEK 13% - vídeňský speciál

HATATITLA 14,5% - polotmavá IPA


V PET  - Ryzák, Grošák, Vraník,  Pony pejl, Hatattitla, Bělouš

Zimní-jarní Pivní menu [pdficon]