Jídla, piva ráj

Koňoinfo ze dvora

Nenašli jste co jste hledali? Zkuste Archiv.

Být na sebe jako zvěř během svátku sv. Valentýna se určitě neoplatí, raději svou drahou polovičku pozvěte na ZVĚŘINOVÉ HODY, plné specialit našich kuchařek :) Budeme se těšit v pivnici a cukrárně Ve Dvoře.

Pro velký zájem, doporučujeme rezervovat si stůl 737 046 749. Na čepu náš oblíbený speciál VALACH-TÝN 14% růžový speciál.

Zvěřinové menu

Rok se s rokem sešel a máme tu opět zimní - jarní pivní menu. I letos se můžete těšit na pivní novinky, které si určitě nenechte ujít. Stejně tak i pivní stálice, které se zaručují svou kvalitou a specifickou chutí.

Zimní-jarní Pivní menu [pdficon]

Deset lahváčů 0,5 l si můžete odnést v kartónové krabici. Uvnitř najdete 2 x Ryzák, 1 x Vraník, 2 x Grošák, 2 x Hatatitla, 2 x Vánoční Hucul a 1 x Štědrok. Přejeme vyřehtané Vánoce.

Stylová odnoska na tři skleněné lahve 0,75 l se může stát vhodným dárkem pro vaše známé, kteří holdují kvalitnímu pivu. Uvnitř najdete Ryzák 11 %, Vánoční Hucul 13 % a Štědrok 24 %). K dispozici v prodejně Koňotéka, v potravinách a pivnici Ve dvoře.

Na konec roku jsme si pro vás připravili opravdové pivní dárky a speciály všech speciálů. Čas Vánoční si tak můžete vylepšit například VÁNOČNÍM HUCULEM – světlý speciál, 13 %. Jde o pivo typu single hop, čili chmelené natřikrát jedním druhem chmele (Kazbek). Dvakrát se chmel přidává ve varně, jednou ve spilce – za studena. Unikátnost tohoto piva je i ve způsobu výroby. Pivo se rmutuje natřikrát, což mu dodává unikátní chuť. To nejlepší nakonec, říká se… Platí to i u nás v pivovaru. Vyznavači extra silných piv si mohou pochutnat na jednom z nejsilnějších piv na Moravě – pivu ŠTĚDROK. Jde o polotmavý speciál 24 %, který můžeme zařadit mezi pivní styl tzv. „DoppelBock. K dispozici jsou jak v KEG, tak PET (1,5 l či 1l) a skle 0,75 a 0,5 l.

RYZÁK (11 %) - filtr. světlý ležák

Klusáček (13 %) - vídeňský speciál

Valach - týn (14 %) - růžový speciál

V PET nebo lahve 0,75 - Ryzák, Grošák, Kobyla, Valach-týn

Zimní-jarní Pivní menu [pdficon]

 

Otevírací doba

Koňotéka

Pivnice a cukrárna

Potraviny a řeznictví

Vojkovice 49, 739 51

Koníčkův dvůr s.r.o.

IČO: 05477310

Kde nás najdete?

Zobrazit Koníčkův dvůr na mapě
Panel

Právě na čepu

RYZÁK (11 %) - filtr. světlý ležák

Klusáček (13 %) - vídeňský speciál

Valach - týn (14 %) - růžový speciál

V PET nebo lahve 0,75 - Ryzák, Grošák, Kobyla, Valach-týn

Zimní-jarní Pivní menu [pdficon]