Koňoinfo ze dvora

Nenašli jste co jste hledali? Zkuste Archiv.

DEN OTEVŘENÝCH VRAT V KONÍČKOVĚ DVOŘE

V sobotu 3.10.2020 se veřejnosti v 11hodin otevřou vrata Koníčkova dvora, kdy bude možné nahlédnout do veškerých prostor a výroben naší Stodolní ulice, minipivovárku Koňovárku, Koňo-fitka a v neposlední řadě i do nově otevřeného PIVNÍHO SKLÍPKU.

Po celý den můžete ochutnat a zakoupit veškerá piva z dílny Pivovaru Koníček, domácí medovinu, sirupy atd. K ochutnání a dostání budou také veškeré uzenářské výrobky z našeho domácího uzenářství.

V pivnici Koníčkova dvora budou probíhat KOŇO HODY, cukrárna nabídne veškerý sortiment našich domácích cukrářských dodavatelů.

Nezapomínáme ani na děti, kdy bude připraven celodenní program a soutěže, těšit se mohou na klauny, bublinovou show, vystoupení dětí z Koňo-fitka. Celý den bude doprovázet hudební produkce.

Vstupné na tuto akci činí symbolických 50 Kč. Těší se na vás Pivovar Koníček a  Koníčkův dvůr.

 

PODZIMNÍ PIVNÍ MENU

Dvakrát do měsíce se můžete těšit na nový pivní speciál. Tradičně ukončíme tento rok výrobou Štědroku 24%, a vy se můžete společně s ním připravit na vánoce a veselý vstup do roku 2021. Pivní menu odstartujeme společně se začátkem školního roku polotmavým medovým Sršněm 14%, který vás příjemně rozbzučí a samozřejmě také pořádně rozřehtá. Váš Pivovar Koníček

Dalším pivním speciálem z dílny Pivovaru Koníček, který je momentálně k dostání v Koňotéce, obchodě a výčepu Koníčková dvora, je ČMELÁK 12°- MEDOVÝ SPECIÁL.

Čmelák je jedním z našich nejprodávanějších piv a mezi našimi zákazníky je jedním z nejoblíbenějších speciálů, proto dlouze neváhejte a udělejte si včas zásobu tohoto medového pivního speciálu.

VIŠŇOVÉ PIVO...letošní sladkokyselkavá novinka a našimi zákazníky velmi oblíbené 11° pivo od Koníčka zůstává stále v naší nabídce. Pivo už dnes není jen dominantou mužů, toto speciální pivo zachutnalo hlavně ženám. Stejně jako si můžete toto pivo vychutnat na našem výčepu,  si můžete tuto lahůdku odnést v PET láhvi. Do této lahodné ovocné chutě piva, která sklízí obrovský úspěch i na pivních slavnostech a festivalech, se nejde nezamilovat...

Naše Koníčkova medovina je ryze přírodním nápojem. Vyrábí se přímo v areálu Koníčkova dvora kvasnou cestou, bez tzv. „dolihování“. Alkohol vzniká přeměnou – kvašením medového cukru (fruktózy). Takto vyráběný likér spadá do kategorie medového vína, kdy obsah alkoholu je do 15 %. Bude se vyrábět ve dvou podobách – jednak půjde o Medovinu přírodní, druhou verzí pak bude Medovina chmelová (dochucená chmelem, tzv. macerovaná). Doba kvašení představuje minimálně jeden rok, což z nápoje dělá opravdu výjimečný nápoj. Prozradíme, že část medoviny archivujeme a budeme ji nabízet až po 5 letech. Tato medovina se pak bude nabízet s přívlastkem Královská. Medovina je k dispozici v lahvi 0,5 l a tzv. plaskačce – 0,2 l. Koupit si ji můžete v Koníčkově dvoře, na rampě, v potravinách a samozřejmě v pivnici Ve dvoře. Rozvážet jej budeme spolu s pivem do našich hospod a restaurací v rámci pravidelných závozů. Podávat se může za studena, jako likér nebo jako horký nápoj, takže se vám nabízí alternativa k tradičnímu svařáku.

RYZÁK 11 % - filtr. světlý ležák

GROŠÁK 14% - polotmavý speciál

PONY PEJL 13% - světlá IPA


V PET  - Ryzák, Grošák, Vraník, Hatattitla, Bělouš, Višňák, Ryzler, Čmelák, Klusáček

Zimní-jarní Pivní menu [pdficon]

 

Panel

Právě na čepu

RYZÁK 11 % - filtr. světlý ležák

GROŠÁK 14% - polotmavý speciál

PONY PEJL 13% - světlá IPA


V PET  - Ryzák, Grošák, Vraník, Hatattitla, Bělouš, Višňák, Ryzler, Čmelák, Klusáček

Zimní-jarní Pivní menu [pdficon]