Ručně vyrobené dezerty

Cukrárna

V rámci návštěvy Koníčkova dvora nemůžete minout útulnou cukrárnu. Vchod je přes pivnici Ve dvoře a ty, které více než chuť piva zláká výborná káva, čaj nebo cukrářské výrobky, se mohou těšit na mnohdy unikátní dobroty. Třeba právě výbornou kávu. Ta je podávaná tradičně i v mléčných variantách. Používají se podomácku pražená zrna od dodavatele z Chebu. Pro ty, kteří mají pocit, že by potřebovali zhubnout, je k dispozici zelená káva na zrychlení metabolismu. Ke kávě či výbornému čaji si můžete koupit domácí cukrářskou klasiku nebo i netradiční dorty, zákusky a perníky na zakázku vyráběné mnohdy i z pivních surovin.

V nabídce naleznete i čokolády či luxusní bonboniery (například z chmele), pro slavnostní příležitosti. Pro nejmlsnější jazýčky najdete v nabídce i čokoládové fondue, zmrzlinové poháry a palačinky. Návštěvníci ochutnají i zákusek, který jinde nemají – takzvaný Koníčkův sladovník, v němž najdete jednu ze základních surovin pro výrobu piva. Konkrétně půjde o zákusek slazený sladinou, která vzniká při výrobě piva Grošák. V plánu je i slaný dort, do kterého bude přidáváno pivo od Koníčka.

Dodavatelé pro naši cukrárnu:

CARLA - český výrobce čokolády

Cukrárna Angelika

Maki tak trochu jiné pečení

Cukrářství Iva Maršálková

Coffee-servis - dodavatel pražené kávy

Elizebet Art of Goodies

FRANCOUZÁK K SEŽRÁNÍ

Váš manžel nebo přítel nemusí být nutně řemeslník, zámečník nebo instalatér a přesto si může oblíbit pracovní nářadí, resp. luxusní nářadí z výborné čokolády. V cukrárně Ve dvoře je možné si koupit tyto originálně ručně vyráběné francouzáky, klíče, ozubená kola, šrouby a matice, či visací zámky v dokonalých tvarech. Zboží, které nebudeme mít na skladě, je možné dodat na objednávku do čtyř dnů. Čokoláda je vyráběná přímo z kakaových bobů, nikoli z kakaového prášku. Boby, dopravené přímo z plantáží, jsou pečlivě kontrolovány a vybírány.

KONÍČKŮV PIVNÍ DORT

V cukrárně Koníčkova dvora si můžete objednat výrobu originálního dárkru - PIVNÍ DORT z pivních lahváčů Pivovaru Koníček. Obsahem vizuálně i chuťově zdařilého dortu je 17 lahvových piv (Ryzák 11 % a Grošák 14 %) za cenu 990 korun včetně DPH. Lahváče je možné nakombinovat pole zvoleného počtu druhů piv, případně i s výročních speciálů, pokud budou k dispozici. Od toho se pak odvíjí konečná cena. Pivní dort je potřeba objednat minimálně tři pracovní dny dopředu. Hmotnost "pivodortu" je cca 15 kilogramů.

 

UZENINOVÁ KYTICE, DÁRKOVÉ KOŠE

Oslavy narozenin, výročí svatby, promoce či odchod do důchodu a další tradiční slavnostní události, jsou výbornou příležitosti pro netradiční dárek. Především ty, kteří jsou milovníky piva a masa může potěšit například UZENINOVÁ KYTICE NEBO DÁRKOVÉ KOŠE, které vám sestavíme na přání přesně podle vašeho gusta. 

 

VÝROBKY Z PIVNÍCH SUROVIN

Útroby naší cukrárny Ve dvoře ukrývají další netradiční produkty, mnohdy vyrobené s použitím pivních surovin. Mimo několika chutných dortů, jejíž základ tvoří i suroviny k výrobě piva, můžete svého blízkého potěšit například bonboniérou plněnou chmelem, nazvanou CHMELINKY.

SUVENÝRY

K pivečku si můžete v prodejně Koňotéka nebo v pivnici a cukrárně Ve dvoře koupit něco "na hlavu"...  Myšleno tím je něco z našeho sortimentu ORIGINÁLNÍ KONÍČKOVY PIVNÍ KOSMETIKY. Přibrat pak na vaši slavnostní událost můžete třeba i PIVNÍ SKLENICE s logem Pivovaru Koníček.  

  

RYZÁK (11 %) - filtr. světlý ležák

Klusáček (13 %) - vídeňský speciál

Valach - týn (14 %) - růžový speciál

V PET nebo lahve 0,75 - Ryzák, Grošák, Kobyla, Valach-týn

Zimní-jarní Pivní menu [pdficon]

 

3D prohlídka cukrárnyOtevírací doba

PO 10:00 - 20:00

ÚT 10:00 - 20:00

ST 10:00 - 20:00

ČT 10:00 - 21:00

 10:00 - 23:00

SO 11:00 - 23:00

NE 12:00 - 20:00

Kontakt

Telefon: +420 737 046 749

E-mail: info@konickuv-dvur.cz

Vojkovice 49, 739 51

 

Koníčkův dvůr s.r.o.

IČO: 05477310

Kde nás najdete?

Zobrazit Koníčkův dvůr na mapě
Panel

Právě na čepu

RYZÁK (11 %) - filtr. světlý ležák

Klusáček (13 %) - vídeňský speciál

Valach - týn (14 %) - růžový speciál

V PET nebo lahve 0,75 - Ryzák, Grošák, Kobyla, Valach-týn

Zimní-jarní Pivní menu [pdficon]